ŞUBE YÖNETİMLERİ VE İLÇE TEMSİLCİLERİ EĞİTİM TOPLANTISI YAPILDI


1667 | 03.12.2018
| |

Eğitim-Bir-Sen Şube yönetimleri ve ilçe temsilcilerinin katıldığı 13. Türkiye Buluşması kapsamında eğitim ve sekretarya toplantıları gerçekleştirildi.

Eğitim gündemine, sendikal çalışmalara, Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmelere ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı, önümüzdeki dönemde yapılması tasarlanan çalışmalarla ilgili istişarelerin edildiği teşkilat eğitim toplantılarında konuşan Genel Başkan Ali Yalçın, vizyon belgelerinde açıkladıkları ‘işimize, içimize ve dışımıza yolculuğun’ her aşamasında mesafe katederek sendikal yürüyüşlerini sürdürdüklerini söyledi.

Türkiye’de daha nitelikli bir sendikacılığın yapılması, sendikal bilincin artması için çalışmalarının, eğitim programlarının devam edeceğini kaydeden Yalçın, “Sendika olarak, delege, ilçe temsilciliği ve şube seçimleriyle bir kez daha yenilendik. Aramızda güven tazeleyen, ilk defa emaneti devralan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Heyecanımızı tazeledik, birlik ve beraberliğimizi perçinledik. İçimize, işimize ve dışımıza yolculuğumuzu tüm hızıyla sürdürecek; hak, emek ve özgürlük mücadelemizi, hep birlikte yeni ufuklara taşıyacağız” dedi.

Genel Başkan Vekili Latif Selvi, Başkan yardımcıları Ramazan Çakırcı, Mithat Sevin, Şükrü Kolukısa, Hasan Yalçın Yayla ve Atilla Olçum da, başkan yardımcıları ve ilçe temsilcileriyle bir araya gelerek, alanlarıyla ilgili istişarelerde bulundular.

 

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top